top of page

יום א׳, 15 בינו׳

|

ת"א

קורס הנחייה על פי מודל תנאים של חיבה 15.1.23

קורס הכשרת המנחים השני של ׳תנאים של חיבה׳ יוצא לדרך. הקורס מיועד לאנשי מקצוע מנחי קבוצות מתחומי הטיפול השונים, המעוניינים להצטרף כפרילנסרים לצוות של "תנאים של חיבה". בקורס נלמד את המודל הייחודי של "תנאים של חיבה" על בוריו.

ההרשמה סגורה
אירועים אחרים
קורס הנחייה על פי מודל תנאים של חיבה 15.1.23

מתי ואיפה?

15 בינו׳, 20:00 – 19 במרץ, 21:30

ת"א, ת"א

על האירוע

משתתפי הקורס ילמדו את המודל בארבע מודולות

- התנסות כמשתתף/ת בקבוצת הורים

- תצפית במנחה בכיר שמנחה קבוצת הורים

- לימוד תיאורטי של המודל

- הנחיית  הקבוצה  במודל ומשוב

קורס ההכשרה נמשך כ- 5 חודשים וכולל 90 שעות אקדמיות. חלקו מתקיים בזום וחלקו במפגשים פרונטליים.

בוגרי הקורס שיעמדו בכל תנאי הסף הנדרשים יוכלו להשתלב גם כמנחים בתנאים של חיבה.(עם אפשרות לקבל הפניות אך לא כשכירים של תנאים של חיבה). כמו כן, בוגרי הקורס מתבקשים בשנה הראשונה לעבודתם כמנחים לקחת 5 פגישות הדרכה אישיות ולהשתתף ב 3 מפגשי פיתוח וסופרוויזן קבוצתיים.

ההדרכות כרוכות בתשלום נוסף.

פתיחת הקורס בתאריך 15/1/23 במודולה הראשונה ימי ראשון 20:00-21:30.

תאריכי המפגשים:

15/1/23

22/1

29/1

5/2

12/2

19/2

26/2

5/3

12/3

19/3

המודולה התאורטית תתקיים בימי חמישי ושישי בתאריכים: 16-17/2, ביום שישי 24/2 וביום חמישי 2/3.

המודולה של צפיה בקבוצה תקבע בהתאמה אישית.

מודולת ההנחיה של המנחים את הקבוצה תקבע במהלך הקורס.

הקבלה לקורס כרוכה בשליחת קורות חיים ובראיון מקדים.

מפגשי מתעניינים יערכו ב:

27/11 יום ראשון בשעה 19:30

או

4/12 יום ראשון בשעה 19:30

עלות הקורס 5440 ש"ח. ניתן לחלק עד 5 תשלומים.

שתפו לחברים שלכם ב:

מפתחות מודל תנאים של חיבה

עליזה חושן

עליזה חושן - תנאים של חיבה.jpg

אני בוגרת תואר שני בחוג לסוציולוגיה באוניברסיטה העברית, במגמת פסיכולוגיה חברתית. ליוויתי אנשים בתהליכי יעוץ וטיפול וזכיתי לצמוח ביחד עם האחרים במסעות החיים. אני מרצה בחוג לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה.

אני אמא לשלוש בנות: עדי, טל ושירה שמשמשות לי יומיום כמראה ודרכן אני לומדת על היחסים המורכבים ועל דרכיה המיוחדות של האהבה. אני בת זוגו של יורם שמביא להורות המשותפת שלנו הרבה רגישות ומסירות.

דרך ארוכה עבר הקשר עם הוריי במהלך 54 שנות חיי. סיפור יחסיי איתם נחלק לשני פרקים, שונים מאד זה מזה. בפרק הראשון, היו יחסיי איתם מאופיינים בקשר קרוב, שאמנם לא חפו מקשיים אך בכל זאת היו שזורים בהם גם הרבה רגעי קירבה שימחה. הפרק השני , מאופיין בחוויה, מורכבת יותר מבחינה נפשית ורגשית. המסע מנפרדות לאחדות בקשר איתם הוא אחד ממסעות חיי המאלפים ביותר.

דפנה ברקת

דפנה ברקת - תנאים של חיבה.JPG

אני פסיכולוגית קלינית ובדרכי אני פוגשת ומלווה יחידים, זוגות וקבוצות – מילדים והוריהם ועד מנהלים בכירים, באירגונים שונים וגם בקליניקה. אני אוהבת ליזום וליצור מרעיון קטן מיזם גדול וכך קרה גם הפעם – לשמחתי פגשתי את עליזה וביחד הבאנו לעולם את תנאים של חיבה.

אני אמא לשלושה ילדים -תומר גאיה ונטע, ילדים בוגרים ומתבגרים ש"עושים לי בי"ס" ליחסים בכל יום . אני גם בת זוג לאיש אחד -אמיר שנושא איתי ביחד את מלאכת ההורות ומורכבויותיה...

החל מגיל ההתבגרות אני פוסעת בנתיב שונה מהנתיב של הורי…יותר ויותר פניתי לים הפתוח ויחד עם זאת, לא רציתי להתנתק לגמרי מנמל הבית, רק רציתי שיהיו לו איכויות עמוקות יותר. חירותי, הייתה חשובה לי, להורי לא היה פשוט אך הם למדו לכבד אותה. הגם ששמחתי בחופש שלי עדיין חשתי כאב שהעלה שאלות ביחס לעצמאות שלי. התרחקתי מהורי פיזית ונפשית ובכל זאת המשכתי לחזור אל העבר ליחסים איתם שמצאתי שוב ושוב כמה הם מופנמים בתוכי ומשפיעים עלי.

bottom of page