top of page

יום ד׳, 07 בספט׳

|

הרצאה בזום

סדרת הרצאות - העץ הנדיב, העץ הפולני ומה שביניהם - 7/9, 14/9, 21/9

האם אני מרגישה נינוחה במחיצת ילדי המבוגרים? האם אני נוטה לאבד את עצמי בתוך הקשר ולהתמקד באופן מוגזם בילדי? האם אני יכול לסמוך ולתת אמון בילדי? אם אתם עונים על השאלות המצורפות ומרגישים אי נוחות ומתח מזדחל לו בגרון, מקומכם איתנו! בואו נעשה סדר נבין מה קורה ולמה ונפעל לטובת כיוון חדש ביחסים.

ההרשמה סגורה
אירועים אחרים
סדרת הרצאות - העץ הנדיב, העץ הפולני ומה שביניהם - 7/9, 14/9, 21/9

מתי ואיפה?

07 בספט׳ 2022, 19:00 GMT‎+3‎ – 21 בספט׳ 2022, 20:30 GMT‎+3‎

הרצאה בזום

על האירוע

מוזמנים לסדרת ההרצאות שלנו" "העץ הנדיב, העץ הפולני ומה שביניהם".

3 הרצאות בסדרה בעלות 270 ש"ח

ההרצאה  הראשונה - ב 7/9 - העץ הנדיב והעץ הפולני - מורכבות בנתינה וקבלה בין הורים וילדים מבוגרים.

ההרצאה  השנייה - ב 14/9 - עוף גוזל חתוך את השמיים אבל אל תשכח לחזור אליי - על נפרדות והתקשרות.

ההרצאה  השלישית -  ב 21/9 - ואיך מוצאים את ההבדל שבין לקחת ולקבל.. ליצור יחסים הדדיים ושיתופיים.

ההרצאות מיועדות להורים שילדיהם כבר גדולים (25 ומעלה), נשואים, רווקים, עם או בלי ילדים, גרים בבית או כאלה שכבר מזמן עזבו את הקן.  

3 הרצאות בחודש ספטמבר, ימי רביעי בשעה 19:00 בזום.

הסדרה תהיה זמינה לצפייה עד 22/10 כך שגם אם אתם לא יכולים לצפות בזמן ההרצאה תוכלו לצפות בה בזמנכם החופשי.

תשלום:

מחיר

כמות

סך הכל

 • כרטיסים לסדרת ההרצאות

  ‏270.00 ₪

  סדרה של 3 הרצאות- לתת ולקחת במסע בין הורים וילדים מבוגרים

  ‏270.00 ₪

  0

  ‏0.00 ₪

סך הכל

‏0.00 ₪

שתפו לחברים שלכם ב:

מפתחות מודל תנאים של חיבה

עליזה חושן

עליזה חושן - תנאים של חיבה.jpg

אני בוגרת תואר שני בחוג לסוציולוגיה באוניברסיטה העברית, במגמת פסיכולוגיה חברתית. ליוויתי אנשים בתהליכי יעוץ וטיפול וזכיתי לצמוח ביחד עם האחרים במסעות החיים. אני מרצה בחוג לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה.

אני אמא לשלוש בנות: עדי, טל ושירה שמשמשות לי יומיום כמראה ודרכן אני לומדת על היחסים המורכבים ועל דרכיה המיוחדות של האהבה. אני בת זוגו של יורם שמביא להורות המשותפת שלנו הרבה רגישות ומסירות.

דרך ארוכה עבר הקשר עם הוריי במהלך 54 שנות חיי. סיפור יחסיי איתם נחלק לשני פרקים, שונים מאד זה מזה. בפרק הראשון, היו יחסיי איתם מאופיינים בקשר קרוב, שאמנם לא חפו מקשיים אך בכל זאת היו שזורים בהם גם הרבה רגעי קירבה שימחה. הפרק השני , מאופיין בחוויה, מורכבת יותר מבחינה נפשית ורגשית. המסע מנפרדות לאחדות בקשר איתם הוא אחד ממסעות חיי המאלפים ביותר.

דפנה ברקת

דפנה ברקת - תנאים של חיבה.JPG

אני פסיכולוגית קלינית ובדרכי אני פוגשת ומלווה יחידים, זוגות וקבוצות – מילדים והוריהם ועד מנהלים בכירים, באירגונים שונים וגם בקליניקה. אני אוהבת ליזום וליצור מרעיון קטן מיזם גדול וכך קרה גם הפעם – לשמחתי פגשתי את עליזה וביחד הבאנו לעולם את תנאים של חיבה.

אני אמא לשלושה ילדים -תומר גאיה ונטע, ילדים בוגרים ומתבגרים ש"עושים לי בי"ס" ליחסים בכל יום . אני גם בת זוג לאיש אחד -אמיר שנושא איתי ביחד את מלאכת ההורות ומורכבויותיה...

החל מגיל ההתבגרות אני פוסעת בנתיב שונה מהנתיב של הורי…יותר ויותר פניתי לים הפתוח ויחד עם זאת, לא רציתי להתנתק לגמרי מנמל הבית, רק רציתי שיהיו לו איכויות עמוקות יותר. חירותי, הייתה חשובה לי, להורי לא היה פשוט אך הם למדו לכבד אותה. הגם ששמחתי בחופש שלי עדיין חשתי כאב שהעלה שאלות ביחס לעצמאות שלי. התרחקתי מהורי פיזית ונפשית ובכל זאת המשכתי לחזור אל העבר ליחסים איתם שמצאתי שוב ושוב כמה הם מופנמים בתוכי ומשפיעים עלי.

bottom of page